Руслан Марцінків “відчитав” комунальні підприємства за підняття тарифів

Суспільство

Сьогодні, 26 січня, у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа відбулася оперативна нарада.


На початку він звернувся до керівників “Водоекотехпрому”, “Електроавтотрансу” й “Теплокомуненерго”. Міський голова незадоволений тим, що містян не збирають на протести щодо заборони стоячих місць у маршрутках, пише Голос-Інфо.

“У мене питання: які тарифи ви хочете підіймати? Вам хтось це доручав? У вас є профспілка у “Електроавтотрансі”? Де тут акції протесту організовані профспілкою, щоб стоячі місця дозволити?”.

“Що це за “Баба Галя сказала, що ми будем підіймати тариф”? У вас є заступник міського голови, вони є для того щоб озвучувати такі речі. Це останнє попередження.  У вас погана робота? Вам гроші не платять? Чи ви надивились, що в Києві олігархи роблять? Їм вигідно цей локдаун, бо протестів не можна робити. Вигідно всім, тільки людям невигідно. Хто буде людей захищати? До тих пір, поки не буде нормальної акції протесту за стоячі місця це питання навіть не виносьте”.

Руслан Марцінків зауважив, що хоче навчити, що треба служити людям. Сказав, що дає тиждень на збір акції протесту проти підняття тарифів:

“Я розумію, є збитки через локдаун і правила карантину. Але тоді треба ініціювати, щоб влада дозволила стоячі місця в транспорті. Профспілка, збираєте акцію протесту, маєте тиждень”.

“Поки ми себе не захистимо – ніхто не захистить”, – завершив міський голова.Переглядів: 191
banner