Руслан Марцінків здійснив велику волонтерську поїздку на фронт до захисників

Суспільство
271 дрон: FPV, Мавіки і новітню розробку – очільник громади Руслан Марцінків відвіз захисникам на Донецький напрямок. Це перша поїздка у 2024-му році, але дуже потрібна нашим воїнам на нулі для ефективної боротьби.


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.


Необхідну техніку завезли в 109-й окремий гірсько-штурмовий батальйон 10 ОГШБр «Едельвейс», тактичній групі «Сапсан» 24 бригади, 78 батальйон 102 бригади іспецпідрозділу «Омега» НГУ. Окрім цієї важливо техніки захисники отримали інші необхідні на фронті речі.

«Все потрібно. Дрони, FPV-дрони, мавіки, дрони на скиди. От є чергове замовлення від хлопців маємо і везем. Ті підрозділи, які зараз на нулях, у них уже дуже великі витрати цих дронів, особливо fpv-шок, камікадзе, залежно, на якому напрямку підрозділ. Зараз найбільше запитів на дрони і на мавіки, якось зі спорядженням у хлопців проблем немає таких, тому найбільше запитів від частин саме на дрони», – каже директор КП «Муніципальна інспекція» Михайло Шутак.

250 FPV -дронів, які закупила громада за кошти з міського бюджету, ще 16 – за кошти благодійного фонду «Моє місто Івано-Франківськ». 

«Веземо 250 ФПВ-дронів, куплених за міський бюджет. В першу чергу 10-й гірсько-штурмовій бригаді 109-му батальйону. Також ми маємо закуплені з благодійного фонду, який є при місті, теж закупили 16 ФПВ-дронів. І також веземо 1 квадрокоптер, який зробили наші діти – Центрі освітніх інновацій. Це великий квадрокоптер, який дасть можливість багато що зробити. І іншу допомогу, яку зазвичай ми веземо, тому що зараз дуже потрібно також і гумові чоботи, і інші речі, які завжди потрібні на передовій. Але основне сьогодні – це дрони, які ми закупили і веземо на Донецький напрямок», – розповів Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Наприкінці минулого року понад 100 дронів Руслан Марцінків передав на військовій частини, які обороняють Авдіївський напрямок. Цього разу бойові «пташки» полетіли на Донецький напрямок, де також тривають тяжкі бої проти окупанта.

«Поряд з тим є ще кілька напрямків, на яких також дуже гаряче: це Лиманський напрямок, це Краматорськ, це і інші населені пункти, де зараз гаряче, де безпосередньо зараз лінія фронту проходить. А ця допомога, ці дрони ідуть у ті військові частини, де служать мешканці Івано-Франківська та громади», – каже директор КП «Полігон-ТПВ» Євген Данилюк.

«Дякуємо Івано-Франківській громаді за надану допомогу дронами-камікадзе. Будемо продовжувати нищити ворога всіма наявними силами. Використаємо з найкращими можливостями і бажанням, щоб була Україна і перемога. Слава Україні!», – додає військовослужбовець з позивним «Марко».
До поїздки долучилася і громадська організація «Спілка волонтерів Прикарпаття». Хлопці спільно з громадою суттєво допомагають захисникам.

«Тиждень назад ми повернулися з великої поїздки на схід. 5 великих бусів ми відвезли все, що необхідно хлопцям. Зараз «Спілка волонтерів долучилася разом з міською радою веземо дрони-камікадзе на самий нуль, де найбільше їх потрібно. Це район Торецька, Часового Яру і Лиман», –розповів голова ГО «Спілка волонтерів Прикарпаття» Ігор Лукинів. 

«Передаємо велике вітання громаді Івано-Франківська, Івано-Франківської області. Всім, хто долучився, всім, хто не втомився, хто допомагає і вірить в Збройні сили України. Всім, хто вірить і йде до перемоги разом з нами. Хочемо подякувати за те, що допомагаєте, підтримуєте і за те, що вірите в нас», – каже захисниця з позивним «Багіра» з тактичної групи «Сапсан» 24 бригади.


Переглядів: 311
banner