Руслан Марцінків зустрівся з студентами Івано-Франківського університету Короля Данила

Суспільство

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася зустріч з Русланом Марцінківим (Руслан Марцінків) – політиком, міським головою Івано-Франківська, народним депутатом України VII скликання, випускником УКД.


Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Університет Короля Данила


«Місцеве самоврядування в умовах війни» – ключова тема зустрічі зі студентами та викладачами. Руслан Романович розповів про політичну систему України, види органів публічної влади, акцентуючи, зокрема, на важливості ефективного функціонування влади на рівні міста. Крім того, мер говорив про виклики та перешкоди, з якими він зіштовхнувся на власному політичному шляху. Міський голова наголосив і на потребі взаємодії з громадськістю та залученні громади до ухвалення стратегічних рішень.


Відповідаючи на питання студентів, Руслан Романович деталізував власне бачення стосовно вагомості політичного покликання, того, що гартує політиків, та «творення» політичних рішень.
«Насправді, зустрічі зі студентською спільнотою є надважливими, адже саме у студпросторі формуються майбутні творці української історії, депутати, міські голови й президенти. Обізнаність у специфіці місцевого самоврядування – ключ до успішної політичної кар’єри, і цей шлях часто починається зі студентської парти», – резюмує зустріч міський голова.


Переглядів: 350
banner