Рустем Умєров обговорив з Кайсою Оллонгрен локалізацію оборонного виробництва в Україні

Економіка

F-16, військове співробітництво, залучення підтримки в розвиток українських оборонних підприємств — такими були теми переговорів Міністра оборони Рустема Умєрова з Міністеркою оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен під час її візиту в Україну.

Про це повідомив Міністр оборони України

«Кайса — частий і бажаний гість у Києві, що підкреслює важливу роль Нідерландів у наданні допомоги Україні в боротьбі з російською агресією. Щиро дякую їй та народу Нідерландів за їхню підтримку», — зазначив він.

Очільники оборонних відомств детально обговорили можливі шляхи участі Нідерландів у закупівлях зброї для військових потреб України та розглянули варіанти співпраці у сфері оборонного виробництва в нашій країні.

«Українські виробники озброєння мають багато спроможностей — закликав фінансувати виробництво зброї саме в Україні», — заявив Міністр оборони України.

Сторони особливу увагу приділили й ініціативі F-16.

«Коаліція F-16 є однією з найефективніших, і ми вдячні Нідерландам за співлідерство у ній. Робимо все можливе, аби літаки, пілоти та бази були готові до бою якнайшвидше», — сказав глава оборонного відомства України.

Рустем Умєров проінформував нідерландську делегацію про поточну ситуацію на фронті та військові потреби України.

«Нідерланди є одним із лідерів чеської ініціативи із закупівлі для української армії снарядів калібру 155 мм. Вдячні за підтримку», — резюмував Міністр оборони України.

ДжерелоПереглядів: 177
banner