Рятувальники Калущини провели Уроки Безпеки в місцевих навчальних закладах району

Культура, Суспільство

Сьогодні працівники Калуського районного управління ГУ ДСНС України в області завітали в Класи безпеки, розташовані на базі Калуського ліцею №1 та Долинського ліцею №1, де провели для дітей Урок Безпеки.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


Рятувальники нагадали школярам правила пожежної безпеки та розповіли про причини виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем у побуті. Фахівці ДСНС поспілкувались з учнями і про мінну безпеку, звернувши увагу на порядок дій при виявленні вибухонебезпечного предмета.


Працівники Служби порятунку наголосили дітям про те, вибухонебезпечні предмети можуть бути замасковані, тому у жодному разі не можна підходити та чіпати невідомі предмети на вулиці!!!


Всім учням рятувальники подарували друковану продукцію розроблену UNICEF Ukraine спільно з ДСНС, яка допоможе дітям вивчити основні правила безпеки.


 Рятувальники постійно проводять начальні заходи у закладах освіти, оскільки це збагачує світогляд дітей, а також приносить їм багато корисної інформації, яка знадобиться їм в повсякденному житті.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 829
banner