Рятувальники Коломийщини провели пізнавальні «Уроки безпеки»

Без категорії

Рятувальники Коломийського районного управління Головного управління ДСНС в області провели «#Уроки_безпеки» в місцевих навчальних закладах, де поспілкувалися з дітьми про пожежну безпеку та вибухонебезпечні предмети.


Пише Голос-Інфо з посиланням Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Фахівці ДСНС завітали в ліцеї міста Коломия, Городенка, а також до навчального закладу Печеніжинської громади. Під час занять працівники Служби порятунку розповіли школярам про випадки виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, акцентували увагу школярів на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, при експлуатації електричних та газових приладів, печей, відкритого вогню.

Особливу увагу було приділено темі виявлення вибухонебезпечних предметів та розглянуто порядок дій у разі виявлення небезпечної знахідки. Під час уроку рятувальники подарували дітям цікаві друковані матеріали розроблені фахівцями UNICEF спільно з ДСНС.


Під час кожного заходу з дітками працівники ДСНС розповідають їм про роботу рятувальника, а також про можливість ознайомитись з даною професією, ставши учасником Руху дружин юних рятувальників-пожежних. Щоб стати членом даного руху, потрібно разом з батьками заповнити заявку за посиланням. https://bit.ly/3kUi3eo
Переглядів: 270
banner