Рятувальники Надвірнянщини провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Без категорії, Суспільство

З метою ознайомлення дітей та дорослих з основними правилами пожежної безпеки, рятувальники Надвірнянського районного управління ГУ ДСНС України в області провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».


Пише Голос-Інфо з посиланням на ГУ ДСНС України в Івано-Франківсткій області.


Фахівці Служби порятунку завітали до навчального закладу в селі Назавизів Надвірнянської ТГ, де розповіли учням та працівникам ліцею про правила пожежної безпеки у побуті, наголосивши на недопущенні випадків виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем.


Рятувальники також нагадали порядок  дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та закликали в жодному разі не чіпати небезпечну знахідку, а у разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомити до Служби порятунку за телефоном «101».


Під час проведення заходу рятувальники подарували  учням методичні матеріали розроблені UNICEF Ukraineспільно з ДСНС, які допоможуть краще зрозуміти та запам’ятати корисну інформацію


Найбільше захоплення у дітей викликало знайомство з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке вони з цікавістю розглядали. Окрім того, чимала кількість охочих виявила бажання на мить відчути себе вогнеборцем – побувавши всередині пожежного автомобіля, примірявши бойовий одяг та захисний шолом.


Також працівники Служби порятунку розповіли діткам про роботу рятувальника, а також про  можливість ознайомитись з даною професією, ставши учасником  Руху дружин юних рятувальників-пожежних. Щоб стати членом даного руху, потрібно разом з батьками заповнити заявку за посиланням. https://bit.ly/3kUi3eo

 Переглядів: 359
banner