Рятувальники Надвірнянщини провели профілактичне відпрацювання в житловому секторі щодо правил пожежної безпеки

Суспільство

Рятувальники Надвірнянщини провели профілактичне відпрацювання в житловому секторі щодо правил пожежної безпеки


Пише Голос-Інфо, посилаючись на  Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Надвірнянські рятувальники спільно з працівниками АТ «Прикарпаттяобленерго» нагадали мешканцям села Пасічна, Пасічнянської ТГ основні правила пожежної безпеки під час опалювального сезону. Щоб запобігти виникненню пожежі у власній оселі співрозмовників закликали не використовувати відкритий вогонь в приміщенні, а також нагадали правила користування газовим устаткуванням, побутовою технікою, електроприладами та іншими альтернативними джерелами електроенергії, таких як: генератори, свічки, пічки та газові пальники.


 Особливу увагу людей звернули на небезпеку чадного газу, що може бути спричинена через несправність пічного опалення або обладнання газового котла.


Пам’ятайте  Чадний газ непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатен призвести до біди за лічені хвилини. Зазвичай під його дією людина втрачає свідомість, може отруїтись і, навіть, померти.


▪️ Перед розпаленням пічки перевірте димохід та чи немає тріщин, через які чадний газ може потрапити до вашої оселі.


▪️ Встановлення детектору чадного газу в приміщенні може вберегти ваше життя!


 Працівники ДСНС наголошують про необхідність свідомого ставлення до пожежної безпеки, адже дотримання елементарних правил може врятувати життя та майно.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 368
banner