Рятувальники провели урок безпеки для учнів Долинського ліцею №4

Події, Суспільство

Дбати про безпеку дітей, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх рятувальників. Адже діти дуже часто потрапляють у різні небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно, тому питання їх безпеки постає особливо гостро.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Напередодні канікул рятувальники завітали до учнів Долинського ліцею №4, де провели Урок безпеки, під час якого розповіли про правила безпечної поведінки у школі, вдома та на природі. Фахівці ДСНС нагадали дітям про небезпеку пустощів з вогнем, навчили учнів, що потрібно робити, аби не сталося пожежі та як діяти у разі її виникнення, а також розповіли про правила безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.


Під час уроку рятувальники подарували дітям цікаві друковані матеріали розроблені фахівцями UNICEF Ukraine спільно з ДСНС. А також розповіли, що для кращого вивчення професії рятувальника можна ставши учасником Руху дружин юних рятувальників-пожежних. Щоб стати членом даного руху, потрібно разом з батьками заповнити заявку за посиланням.Переглядів: 511
banner