Рятувальники Прикарпаття інформують населення про дотримання правил пожежної безпеки

Суспільство

Рятувальники Прикарпаття щодня проводять масово-роз’яснювальну роботу з населенням в багатьох територіальних громадах області, нагадуючи основні правила пожежної безпеки в побуті.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


24 березня працівники Івано-Франківського районного управління ГУ ДСНС України в області провели профілактичну роботу в місті Івано-Франківську, рятувальники вручили співрозмовникам інформаційні матеріали, примірники нової всеукраїнської газети ДСНС «Палаючі новини» про безпечну поведінку у побуті.


Коломийськими рятувальники провели навчання з питань дотримання пожежної безпеки серед населення сіл Матеївецької громади, рятувальники відвідали найбільш неблагополучні верстви населення, та вкотре нагадали людям основні правила безпечного користування побутовими електроприладами, пічним опаленням та різними альтернативними джерелами обігріву оселі.


Також сьогодні рятувальниками Калуського районного управління ГУ ДСНС в області провели рейд щодо запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах. В ході рейду працівниками ДСНС було виявлено двох правопорушників, що здійснювали спалювання сухої трави, на яких було складено адмінпротоколи.


Переглядів: 497
banner