Рятувальники Прикарпаття продовжують навчати дітей правил безпеки

Суспільство

Протягом тижня працівники Служби порятунку завітали до багатьох закладів освіти нашої області, де провели профілактичні заходи для дітей, розповідаючи про основні правила безпеки життєдіяльності.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Фахівці Івано-Франківського, Коломийського районного управління ГУ ДСНС в області провели в місцевих навчальних закладах Уроки Безпеки, під час яких наголосили дітям на недопущенні виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем у побуті та нагадали порядок дій під час сигналу «Повітряна тривога».


Косівські рятувальники розповіли про мінну безпеку учням ліцею імені Ігоря Пелипейка. Також рятувальники Верховинщини завітали у Верхньоясенівський ліцей, щоб нагадати дітям порядок дій у разі виявлення небезпечної знахідки на вулиці. Працівники ДСНС використовували під час уроків методичні матеріали розроблені UNICEF Ukraine спільно з ДСНС. Рятувальники подарували всім учням друковану продукцію, а саме: яскраві розмальовки, наліпки, зошити, загадки. А для кращого запам’ятовування правил безпечної поведінки діти переглянули повчальне відео з псом Патроном.


Працівники ДСНС наголосили всім учасникам заходів, що в жодному разі не можна чіпати небезпечну знахідку, а у разі виявлення потрібно негайно повідомити до Служби порятунку за телефоном «101».


Переглядів: 349
banner