Рятувальники Прикарпаття провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Суспільство

Працівники ДСНС постійно навчають громадян основних правил пожежної безпеки, проводячи для дітей та дорослих акцію «Запобігти.Врятувати.Допомогти!».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


16 березня до вогнеборців завітали першокласники Верховинського ліцею. Фахівці Служби порятунку розповіли чуням та працівникам ліцею про правила пожежної безпеки у побуті, наголосивши на недопущенні випадків виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем у побуті.

Також сьогодні рятувальники Городенківщини Коломийського районного управління ГУ ДСНС України в області провели для учнів Ясенево-Пільнівського ліцею акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». Рятувальники нагадали дітям та дорослим порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та закликали в жодному разі не чіпати небезпечну знахідку, а у разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомити до Служби порятунку за телефоном «101».


Найбільше захоплення у дітей викликало знайомство з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням. Кожен мав можливість приміряти захисний одяг та зробити фото в пожежному автомобілі.


Переглядів: 359
banner