СБУ отримала нові докази, які підтверджують, що росія ударила по «Охматдиту» ракетою Х-101

Суспільство

На місці трагедії знайдено уламок двигуна крилатої ракети Х-101.


Пише Голос-Інфо з посилання на Служба безпеки України


Окрім того, слідчі СБУ виявили:
▪ уламок механізму розкриття крил ракети Х-101;
▪ уламок блоку постановки завад ракети Х-101;
▪ середню частину корпусу крилатої ракети Х-101 (на фото під завалами);
▪ обтікач хвостового відсіку і уламок гідроблоку крилатої ракети Х-101;

▪ уламки кожуха двигуна крилатої ракети Х-101 із відображенням інвентарного (внутрішня сторона) та серійного номерів (зовнішня сторона).


Слідчо-оперативна група СБУ працює на місці трагедії з перших хвилин і робить усе можливе, щоб зібрати кожен речовий доказ.


Висновки експертів однозначні – це був цілеспрямований удар рашистів.


Про це свідчать не тільки уламки ракети, знайдені на місці удару, але й аналіз даних траєкторії польоту, характер завданих пошкоджень, а також велика кількість відео- і фотоматеріалів.
Підтверджують цілеспрямований ракетний удар рф в тому числі:
1. характер руйнувань (повністю знищено двоповерховий корпус лікарні, навколишні будівлі мають значні ушкодження), притаманний саме для бойової частини Х-101 (400 кг). Руйнування в жодному разі не могли бути спричинені ЗРК NASAMS, бойові частини ракет до якої приблизно в 20 разів менш потужні;
2. пропорції, форма та розміри ракети, яка зафіксована на наявних у відкритому доступі відео, повністю відповідають ракеті Х-101, і, навпаки, не характерні для ЗКР, у т.ч. до ЗРК NASAMS. Спроби російських пропагандистів порівняти ракету на відео, яка вражає лікарню за кілька сотень метрів, з розмірами будівлі на передньому плані – цинічна і безглузда маніпуляція.
3. траєкторія польоту ракети повністю відповідає характеристикам Х-101 (набір висоти, або «гірка», перед атакою цілі, і атака приблизно під кутом 60 градусів);

4. завдання удару по дитячій лікарні «Охматдит» саме КР авіаційного базування Х-101 зафіксовано матеріалами об’єктивного контролю за допомогою радарів.


Як зазначав Голова СБУ Василь Малюк, Служба безпеки зробить все можливе, щоб ворог відчув максимальну відплату за кожен свій воєнний злочин: «Ця відплата буде і за законом, і за мораллю. Держава-терорист – це не абстрактне поняття. Є конкретні імена вбивць. І їх ніщо не врятує від правосуддя».

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 187
banner