СБУ почала розслідування паводку на Прикарпатті

Суспільство

Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області просить прикарпатців надсилати фото та відео вирубки лісів, пошкодження дамб та інших дій, які могли стати причинами червневих паводків.


 Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

Зараз правоохоронці проводять досудове розслідування кримінального провадження за фактами масової вирубки лісу, зловживання владою та службовим становищем. Це, ймовірно, є причинами повені на Прикарпатті.

“Для встановлення обставин вчинення злочинів та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності просимо, у разі наявності, надсилати на електронну пошту ivf.slid@ssu.gov.ua фото-, відеоматеріали, копії документів та відомості щодо обставин, які могли спричинити наслідки паводку у червні 2020-го року на Прикарпатті”, – йдеться у повідомленні.

В СБУ розглянуть матеріали щодо невиконання чи неналежного виконання робіт із проєктування будівництва, експлуатації об’єктів протипаводкового захисту, гідротехнічних споруд, дамб, берегоукріплень, регулювання русел річок, протизсувних та протиселевих споруд.

“Просимо повідомляти також про факти звуження руслових потоків або незаконної забудови, незаконних рубок у прибережних зонах річок та масових вирубок гірських лісових масивів, інформацію про осіб, причетних до вказаних обставин”, – інформує пресслужба.

При надсиланні матеріалів та зібраної інформації потрібно вказувати дату, час та місце знімків чи відеозаписів, а також контакті дані особи, яка надсилає матеріали.Переглядів: 143