СБУ повідомила про заочну підозру «начальниці управління праці» окупаційної адміністрації Генічеська

Суспільство
Служба безпеки викрила чиновницю з окупаційної влади Херсонщини та оголосила їй про підозру в колабораціонізмі.


Про це Голос-Інфо дізнається від Управління СБ України в Івано-Франківській області 


У жовтні 2023 року жінка прийняла пропозицію окупаційної адміністрації російської федерації обійняти посаду «начальника управління праці та соціального захисту Генічеського муніципального округу».
На цій посаді вона сприяла утвердженню тимчасової окупації частини території України, закріпленню та зміцненню влади держави-агресора. Зокрема, брала участь у налагодженні діяльності за російським законодавством, направленні працівників управління на навчання до рф.


Крім того, колаборантка займалася популяризацією окупаційної влади. Зокрема, давала коментарі проросійським ЗМІ про нібито відсутність в Україні матеріальної підтримки матерів у зв’язку з народженням дітей, переваги обслуговування пільгових вразливих категорій населення в соціальному фонді російської федерації.


До свят колаборантка організовувала вручення мешканцям вітальних листівок від російського президента та місцевого гауляйтера.


Слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність.


На неї чекає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.


Розслідування проводить СБУ в Івано-Франківській області. Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 190
banner