Секретні цілющі сили кішок

Наука

Кішки виконують певну роботу у вашому житті.

Більшість людей взагалі вважають, що кішки нічого не роблять, ліниві і все, що вони можуть робити — їсти та спати. Це не так! Кішки виконують певну роботу у вашому житті.

Всі кішки мають можливість щодня видаляти накопичену негативну енергію з вашого тіла. Поки ви спите, вони поглинають її з вашого тіла. Якщо у родині більше однієї людини, і тільки один кіт, він може накопичувати перевантаження негативу від поглинання енергії багатьох людей.

Коли кішки сплять, їх тіло звільняє негатив, який вони ввібрали від вас. Якщо ви сильно напружені, в них може не вистачити часу, щоб вивільнити цю негативну енергію, тому вона зберігається як жир, а ви можете думати що це через їжу якою ви годуєте.

Добре мати більше одного кота в оселі, щоб тягар був розподілений між ними. Вони також охороняють вас вночі, тому ніякі небажані духи не можуть увійти в кімнату під час сну. Ось чому вони люблять спати на вашому ліжку. Якщо бачать що все в порядку, вони не будуть спати с вами, а якщо відбувається щось дивне, вони оточують вас.

Якщо вони підбігають до вас, нюхають їх і хочуть, щоб їх пестили, ви можете розслабитися у вас все добре.

ДжерелоПереглядів: 238
banner