Секрети використання запашної кориці для залучення грошей і збудження пристрасті

Територія успіху

Кориця може стати у нагоді не тільки на кухні.

Здавалося б, ну які магічні властивості можуть бути у спецій та прянощів, наприклад, таких як кориця? Але езотерики стверджують, що їх дивовижні якості здатні якщо не змінити життя, то хоча б вплинути на нього! Ось що вони розповідають про корицю.

Символ сонця і полум’я

З давніх часів люди вважали, що кориця символізує сонце і вогонь. Її застосовували під час любовних ритуалів, у яких закликали богинь Афродіту і Венеру. Наші пращури передбачали, що за допомогою цієї запашної спеції можна притягнути у своє життя щасливе кохання і добробут.

До речі, деякі східні вчителі досі кажуть про те, що аромат кориці здатний розкрити нашу підсвідомість та інтуїцію. Тому він використовується у різних групових ритуалах або для нейтралізації негативної енергії у приміщенні. А фен-шуй радить регулярно спалювати палички зі смаком кориці у будинку, адже вони не тільки дарують дивовижний запах, але і створюють гармонійну атмосферу.

Кориця і гроші

Езотерики кажуть, що щоранку слід пити корицю. І справа не у чарівному смаку напою! Уся річ у тім, що таким чином ви залучите у своє життя фінансове процвітання і матеріальний успіх. Для досягнення цієї мети слід класти паличку кориці у свою сумку, тому що це може збільшити дохід. Втім, палички кориці можна розкласти у різних місцях будинку — це і фінанси приверне, і захистить від злих сил.

Пробудження пристрасті

Вважається, що кориця розпалює пристрасть. Кухарі визнають її афродизіаком — особливо для жінок. Згідно з езотеричними переконаннями, кориця також може бути використана для наведення чар! Навіть якщо ви не вірите у них, ніщо не заважає вам використовувати ароматичні палички кориці у спальні або олію для масажу з ароматом кориці. Це, безумовно, створить приємну атмосферу.

ДжерелоПереглядів: 28