Що буде, якщо вистрілити набоєм .300 BLK з гвинтівки калібру .223

Технології

Плутанина з набоями .300 BLK та .223 Rem – звична справа серед неуважних власників зброї, яка дуже часто призводила до небезпечних наслідків.

Наступний випадок стався з користувачем форуму B-ARFCOM, який, перебуваючи на стрільбищі, стріляв набоями .300 BLK та .223 Rem, почергово змінюючи верхню частину ствольної коробки гвинтівки AR-15 від Aero Precision.

Під час чергової такої зміни, стрілець випадково вистрілив набоєм .300 BLK зі стволу під набій .223 Rem, і ось що у нього вийшло.

Куля пройшла половину стволу та застрягла, сплескавшись у форму олівця. Розірвана гільза при цьому застряла у затворі і не давала йому зрушити з місця.

На щастя, гвинтівку від цього не розірвало, більше того – і ствол і затвор пошкоджень не отримали. Варто зазначити, що набій був дозвуковим.

Тепер власник гвинтівки хоче віднести отриманий трофей до ювеліра, щоб той почепив його на ланцюжок, а потім носити його як нагадування.

Зліва-направо: набій 5,56 х 45 мм, .300 BLK, екструдована куля, який пройшов пів ствола з кроком нарізів 1:7, розірвана гільза.Зліва-направо: набій 5,56 х 45 мм, .300 BLK, екструдована куля, який пройшов пів ствола з кроком нарізів 1:7, розірвана гільза.

ДжерелоПереглядів: 232
banner