Що кажуть прикмети стосовно вирощування кактусів вдома

Територія успіху

Чи варто розводити вдома кактуси.

З кімнатними квітами пов’язано безліч прикмет, часом суперечливих. Розбираємося, чи можна тримати вдома кактуси, і в яких випадках від цих колючих улюбленців краще відмовитися, а в яких без них просто не обійтися.

Кактусів сміливо можна назвати чемпіонами, коли мова йде про кількість порад, які суперечать одна одній в частині біоенергетики. Одні порадники кажуть: негайно відмовтеся від таких рослин, вони заряджають вас негативом! Інші заперечують: кактуси рятують будинок від комп’ютерного випромінювання і зміцнюють біополе! Ми спробували розібратися, чи варто розводити вдома кактуси.

Кактус — квітка суперечлива. З одного боку, він так і щетиниться колючками. З іншого, багато кактусів просто приголомшливо цвітуть. З третьої, бувають і зовсім милі рослини, з пушком замість колючок. Як від такої крихти взагалі можна відмовитися?

Кактуси захищають будинок від негативу

Вважається, що ці рослини виконують роль свого роду заслону від зовнішніх негативних енергетичних потоків. Тому кактуси рекомендують ставити на підвіконня. Вікна — очі будинку, крізь вікна ми дивимося на світ навколо, і буде добре, якщо у відповідь до нас не буде пробиватися чужий негатив.

Сміливо купуйте для підвіконь кактуси з найбільшими колючками. Але пам’ятайте про техніку безпеки; якщо в будинку є діти або домашні тварини, пухнастики підійдуть більше. Тим більше, що вони не такі нешкідливі, якими здаються.

Кактуси проти чоловіків: хто кого

За народними прикметами, подарувати незаміжній жінці кактус — значить, побажати їй безшлюбності. Заведено вважати, що кактуси порушують спокій в домі, сварять домочадців, особливо подружжя, а у молодих дівчат і зовсім відганяють женихів. Навіть нібито зради на подружню пару накликають саме кактуси. Мабуть, вся справа в їх зовнішньому вигляді. Хоча троянда, символ жіночності, теж має досить гострі шипи. Так що подивимося на кактус інакше.

Кактуси дійсно не найкращі помічники в любовних справах. Тому в спальні їх ставити не варто (якщо тільки на підвіконні, від зовнішніх недоброзичливців). У головах подружнього ложа кактусу не місце: горщик з цим колючим улюбленцем не привнесе пристрасті і чуттєвості у ваші відносини. У творчих куточках, де заведено займатися рукоділлям, у зоні відпочинку або читання кактуси теж краще не вирощувати.

Кактус зацвів: що кажуть прикмети

Цвітуть кактуси до різних речей: до переїзду, до весілля, до вагітності, до творчого прориву, навіть до виконання мрії. В одному прикмети про кактуси одностайно сходяться: кактус зацвітає до значних і великих змін у житті, причому чим рідше він зазвичай цвіте, тим більш несподіваним і захоплюючим буде новий життєвий поворот. Квіти на кактусі — хороша, добра прикмета.

Але найважливіше, звичайно, ваше власне ставлення до рослини. Якщо кактус вам подобається, якщо це подарунок від близької людини, якщо він кілька років цвіте на щастя, його можна залишити без всяких коливань. Ну а якщо вам щось підсвідомо підказує, що рослині в будинку не місце, можна все-таки від нього позбавитися. Правда, викидати його експерти не радять. Краще віддати кактус в якусь установу, можна запитати у знайомих, чи не потрібна їм така квітка, або віднести на роботу: там-то нейтралізація негативу буде якраз до речі.

ДжерелоПереглядів: 240
banner