Що кажуть психологи про людей, які часто плачуть через будь-який привід

Територія успіху

Ніколи не стримуйте свої сльози, адже це дуже шкідливо для здоров’я.

Всі ми плачемо. Сльози це спосіб проявити емоції, як позитивні, так і негативні. Плакати здатен кожен, але чому деякі роблять це 4 рази за все своє життя, а хтось реве через будь-яку дрібницю. Психологи університету Канади провели тест, результати якого показують, що часто такі люди досить стресостійкі. Річ у тім, що будь-якій людині треба вихлюпувати свої емоції і всі ми робимо це по-різному…

Плач — ознака хорошої людини і доброго друга.

У важких життєвих ситуаціях друзі можуть виплакатися на вашому плечі, а ви своєю чергою можете наплакатись вдосталь їм в жилетку. Часом, для того, щоб зняти з себе тягар болю і образи досить просто поплакати і відкритися перед близькою тобі людиною, яка може підтримати, зрозуміти й пожаліти вас.

Плач показує, що ви не боїтеся своїх почуттів.

Плач по будь-якому приводу, будь то втрата близької людини, ненависть, гнів, стресова ситуація, сумний фільм, або навіть гормональний дисбаланс і підвищення цукру в крові — все це робить вас уразливими перед оточуючими. Але, якщо у вас не виходить стримуватися, то підтримка оточуючих дає вам можливість справлятися зі своїми почуттями.

Ви вмієте справлятися зі стресом.

Дати волю своїм почуттям не означає бути слабким, навпаки це діє на вас як очищення від негативу і перенапруги.

Плач — ознака сильної людини, якій плювати на думку оточуючих.

Бувають в житті ситуації безвиході та відчаю, коли ми замикаємося в собі. Удавана посмішка або зовнішня байдужість — ось наші головні інструменти. А даремно! Дайте волю почуттям і побачите, як вам відразу стане легше.

Ті люди, які не бояться плакати насправді дуже сильні духом, вони здатні керувати своїми емоціями, коли сумно поплакати, а коли трапляється дійсно серйозна ситуація тверезо знайти вихід з неї.

ДжерелоПереглядів: 192
banner