Що можна вдіяти, щоб волосся довше залишалося чистим: корисні поради

Територія успіху

Деякі дії допоможуть волоссю довше залишатися чистим.

Жирне волосся схоже на жирну шкіру. Іноді ми народжуємося з такими особливостями, а іноді корені волосся стають жирними через неправильний догляд. Швидко забруднюється волосся? Розбираємося у причинах і шукаємо ефективні способи усунення проблеми.

Чому волосся швидко стає жирним

Природні жири — частина захисної системи вашої шкіри голови. Коли вони змішуються з потом і брудом, волосся стає жирним. Насправді процес забруднення — нормальне явище. Але якщо волосся стає жирним занадто швидко, потрібно переглянути щоденний hair-догляд.

Існує ряд причин, через які волосся стає жирним вже на другий день після миття або навіть у той самий день:

  • інтенсивні фізичні вправи у тренажерному залі;
  • надмірна вологість або спека на вулиці;
  • активне миття голови. Щоразу, коли ви миєте волосся шампунем, шкіра голови починає виробляти шкірне сало. Чим частіше ви миєте волосся, тим сильніше природні жири виробляються;
  • особливості волосся. Наприклад, пряме схильне до жирності: стрижень волосини не має ніякої текстури, і тому жир не розподіляється по усій довжині;
  • неправильний доглядовий засіб — стосується як шампуню, так і кондиціонера. Іноді люди неправильно використовують олію для волосся, втираючи її у корені у великій кількості.

Що робити, щоб волосся не ставало жирним

Розбираємося, що робити, якщо волосся швидко стає жирним і забруднюється. Прості поради щодо догляду допоможуть виправити ситуацію.

Наносьте кондиціонер і маску тільки на кінчики волосся

Що робити, якщо корені волосся стають жирними? Усе дуже просто — не наносьте жирні доглядові продукти на шкіру голови, щоб не перевантажувати корені волосся. Замість цього розподіляйте продукт від середини до кінчиків. Крім того, використовуйте засоби, розроблені саме для жирних пасом. Для регулярного догляду достатньо декількох крапель засобу.

Використовуйте дитячу присипку

Немає сухого шампуню — придбайте у аптеці звичайну дитячу присипку. Її принцип дії нічим не відрізняється — ви насипаєте засіб на корені і втираєте його. Потім потрібно обережно вичесати залишки. Якщо у вас темне волосся, використовуйте натуральний бронзер, наприклад, какао. Змішайте його з присипкою і таким самим чином нанесіть суміш на корені.

Використовуйте сухий шампунь

Сухий шампунь — це класика. Засіб допомагає не лише боротися з жирними коренями і пасмами, але й добре працює у екстрених ситуаціях, коли немає часу на миття голови.

Рідше мийте голову

Повторюємо: якщо постійно змивати зі шкіри голови природні жири, то вона ще сильніше почне їх виробляти. Оптимальний графік — мити голову через день. Поступово збільшуйте перерву. Також намагайтеся час від часу використовувати освітлюючий шампунь. Він змиває “тьмяний” бруд з пасом і робить їх блискучими та живими.

Використовуйте правильну щітку

Погана щітка для волосся не розподіляє жир зі шкіри голови і залишає його у коренях. Вибирайте для hair-колекції щітки з натуральною щетиною, наприклад кабана. Вони добре розподіляють жир і одночасно масажують шкіру голови.

Вибирайте правильні hair-засоби

Відмовтеся від мусів і гелів, які швидко забруднюють волосся. Намагайтеся уникати засобів, які підсилюють блиск волосся. Інгредієнти у складі таких продуктів викликають жирність.

Не вирівнюйте пасма

Чим ближчим є ваше волосся до голови, тим більше воно зіштовхується зі шкірним жиром. Хвилясті і кучеряві пасма надають волоссю більше об’єму, а це означає, що продовжують свіжість вашої шевелюри.

ДжерелоПереглядів: 315
banner