Що означає прикусити губу: народні прикмети та забобони

Культура

Пам’ятайте, що забобони — це не непорушний закон, але вони допомагають зорієнтуватися у життєвих перипетіях.

Не все в житті має сенс сприймати однозначно. Прикмети кажуть, що прикусити губу — до сварки, але це не єдиний можливий варіант. Звертаючи увагу на дрібні подробиці, пов’язані з тим, що трапилося, ви зможете точніше зрозуміти, про що хоче попередити Всесвіт і усунути проблему.

Вкусити губу під час бесіди

Випадково прикушена губа під час захоплюючої розмови вказує на надмірну балакучість. Людина сказала зайве, і всесвіт дає сигнал зупинитися. Це не означає, що потрібно різко замовкнути і піти, не прощаючись, залишити співрозмовника в подиві. Але краще змінити тему.

Згідно з іншою теорією, травмування губи говорить про недруга, який перебуває в оточенні. Ця людина бреше про вас, спотворює правду і намагається очорнити в очах знайомих. Ще один варіант трактування забобони — приховане бажання скоріше піти. Бесіда не виправдала очікувань, тому хочеться закінчити безглузду розмову.

Узагальнене пояснення прикмети — провісник великих неприємностей. Через балакучість, нещирості або поспішні судження, вдарить великий скандал, що потягне за собою серйозні наслідки.

Не забувайте, що є і природні причини прикушувати язика. Вони не пов’язані з містикою: неправильний прикус, погано зроблений зубний протез, зуб, який недоречно зламався і багато іншого. Коли постійні ранки заважають нормально жити, відвідайте стоматолога.

Вкусити себе за їжею

Під час їжі так поспішали, що поранили зубами нижню губу — не турбуйтеся, згідно з забобонами, це до поцілунків. Найближчим часом. До цього відносяться і випадкові прикушування без зв’язку з прийомом їжі.

Прикмета з’явилася після проведення логічної паралелі між припухлими, почервонілими губами від пристрасних поцілунків і подібним ефектом від прикушування зубами.

Поранити куточок рота — до проблем в сім’ї. До хвороби, фінансових труднощів, непорозуміння між родичами. Єдина втіха в такій ситуації — такий укус трапляється рідко.

Прикусити верхню або нижню губу: в чому різниця

Коли ранять верхню губу, людину чекає радісна подія, а нижня — індикатор характеру.

Езотерики кажуть, що той, хто покусує нижню губу є людиною нерішучою, він штучно обмежує себе правилами і нормами. Подібна звичка з’являється у тих, що шкодує про скоєне або про втрачені можливості. Але з іншого боку, коли описані риси характеру не підходять, народна мудрість радить очікувати сюрпризу.

Забобони з верхньою губою ще приємніші. Фізіономісти стверджують, що прикушування цієї частини тіла без причини говорить про стримування почуттів: кохання, пристрасть, потяг. Прикмета обіцяє здійснення мрій, побачення з предметом обожнювання і поцілунки. Випадкове одноразове прикушування — провісник свята. Краще почати підготовку до нього заздалегідь.

Згідно з прикметами, важких наслідків чекають від поранення губ з зовнішньої сторони. Є думка, що це за труднощі доступу, людина настільки пішла у переживання, що не помічає, що робить.

Як працюють прикмети у світі снів

Численні сонники дотримуються єдиної думки, що людина, яка кусає власні губи, — знак жалю. Людина думає, що сказала зайве або грубе, те, що зашкодить у майбутньому.

Психологи кажуть, що звичка поранити губи виникає в моменти сильного хвилювання, переживань. Вона часто виявляється, коли ми змушені стримувати наплив емоцій, гнів. Або в ситуації, коли не дають висловитися з важливого питання. Будьте уважніші, після закінчення стресового періоду і не дайте нав’язливій звичці «причепиться».

Коли губу прикусив співрозмовник

Під час спілкування з людьми корисно бути уважними. Вони видають справжні почуття десятками непомітних знаків. Коли співрозмовник закусив губу, він думає, що ви приділяєте йому недостатньо уваги. Проявіть такт, вслухайтеся в його слова.

По іншій версії, людина, яка сидить навпроти, ображається. Прямолінійні або відверті слова зачепили гордість. Продовжувати розмову так не варто, постарайтеся змінити тему, уникайте гострих кутів.

Зверніть увагу на тих, хто закушує губу посередині. Це говорить про сильну ворожість до оточуючих. І таким чином стримуючі негативні пориви. Прикмети не радять присвячувати таких в плани або будувати відносини.

Як обробити ранку

Не панікуйте через забобони. Спочатку подбайте про здоров’я. Виконайте наступне:

  • прополощіть рот теплою водою або промокніть перекисом водню місце прикусу;
  • прикладіть на 5 хвилин до потерпілої ділянки загорнутий у тканину шматочок льоду. Це не дасть поширитися набряку;
  • випийте теплого зеленого чаю, відвару ромашки або звіробою. Вони володіють антисептичними і дубильними властивостями, що сприяє загоєнню.

Дрібні подряпини не потребують таких маніпуляціях. Вони очищаються природним шляхом — за допомогою слини. Але коли ранка не затягується протягом 2-3 днів, відвідайте лікаря.

Забобони не повинні стояти дамокловим мечем над нами. Вони не непорушний закон, а допомагають зорієнтуватися у життєвих перипетіях. Прийнятний варіант — поєднання критичного мислення, прагматизму та езотеричних знань. Прикушена губа — випадковість, а не прикмета. Але вміння помічати позитивні знаки, безумовно, піде на користь.

ДжерелоПереглядів: 2 255
banner