Що робити з віями у 2021 році — розбираємо популярні тренди

Територія успіху

Усе заради вражаючого погляду!

Ламінування, фарбування, нарощування — усе це дівчата роблять зі своїми віями. Заради вражаючого погляду кожна готова протягом 3-х годин нерухомо лежати на кушетці.

Зараз більшість дівчат надають перевагу ламінуванню вій. Ця процедура дає ефект туші, який зберігається цілий місяць. А до хорошого вигляду вій, ламінування додає ще й лікувальний ефект, як запевняють майстри з моделювання. Коштує така процедура від 400 гривень, проте має деякі протипоказання.

Майстер із моделювання розповіла, яка процедура моделювання вій зараз у тренді.

“Це процедура, яка свої рідні вії робить візуально здоровими, привабливими, відкриває погляд і живить корисними вітамінами, кератином. А ще створює штучний завиток. Але ця процедура протипоказана тим, хто робив якісь операції на очі, а також вагітним”, — розповіла майстер.

Через ламінування в салонах клієнтки зараз майже не замовляють звичайне фарбування вій. А ось нарощування, хоч зараз і не на вістрі моди, але процедура все ще затребувана. Правда, від занадто довгих і об’ємних вій українки відмовляються і вибирають більш натуральний варіант. Така процедура коштує від 300 гривень. Вона не має лікувального ефекту, але і не шкодить власним віям, як заведено вважати.

А в той час, як українки все більше надають перевагу природній красі, в Америці і Канаді дівчата женуться за великими віями. Ще й платять за це 50 доларів (1380 гривень)! Якщо враховувати, що сьогодні роблять в Америці або в Канаді, то там мода на яскраві виразні вії, дуже довгі. Вони виглядають, як дві хвости на очах. Сподіваємося, до нас це не скоро дійде.

Але виявляється, догляд за віями — це не лише жіноча б’юті-процедура. На це поле виходять і чоловіки! У Європі така процедура коштує від 30-ти євро (90 гривень).

У Європі зараз новий тренд на чоловіче нарощування. Воно дещо відрізняється від жіночого тим, що чоловіче, в основному, виконується або темно-коричневими віями, або коричневими під колір волосся. Серед українських чоловіків ця процедура поки не дуже популярна. Однак, мода непередбачувана, і можливо, вже через кілька місяців у барбершопах з’явиться і ця процедура.

ДжерелоПереглядів: 209
banner