Що таке пудра для вмивання, і чому вона незамінна взимку

Територія успіху

Б’юті-засіб, без якого не обійтися в догляді за шкірою взимку.

Що таке пудра для вмивання?

Пудра для вмивання, як і інші очищаючі засоби, створена для позбавлення шкіри від грязьових частинок, себуму і мертвих клітин. За консистенцією вона схожа на дитячу присипку, але на цьому схожість закінчується: у неї зовсім інша рецептура, та й спосіб застосування теж. Перед тим, як нанести пудру на обличчя, її потрібно змішати з невеликою кількість теплої води, щоб вийшла кремоподібна основа або повітряна піна. Густота залежить від того, як саме ви плануєте використовувати засіб.

Чому її варто включити в зимовий догляд?

У складі — мінімальна кількість консервантів

Бактерії і цвіль люблять вологе середовище, тому, щоб не допустити їх розмноження, виробникам косметики доводиться йти на різноманітні хитрощі. Одна з них — додавати побільше консервантів до складу засобу. У випадку з пудрою цього не потрібно. Вона виглядає як порошок і контактує з водою безпосередньо перед застосуванням.

Пудра для вмивання багатофункціональна

Порахуйте, скільки засобів для очищення обличчя стоїть у вас на поличці у ванній? Напевно не один, не два, а як мінімум три. Адже необхідно і макіяж ввечері зняти, і вмитися, і видалити ороговілий шар, щоб шкіра виглядала свіжою і сяючою. З пудрою для вмивання на вашій косметичній поличці звільниться багато місця. Якщо розвести пудру декількома краплями теплої води, вийде м’який ексфоліант, якщо додати трохи більше рідини — засіб для вмивання, ще більше води — повітряна піна, яка змиває будь-який макіяж.

Підходить для всіх типів шкіри (навіть для чутливої)

У більшості скрабів містяться абразивні частинки або мікрокульки. Вони дряпають шкіру, руйнуючи її гідроліпідну мантію, а та у відповідь реагує запаленнями і передчасним старінням. З пудрою для вмивання все інакше. У її складі — тільки рослинні інгредієнти, які дбайливо видаляють відмерлі клітини навіть з чутливої шкіри.

ДжерелоПереглядів: 224
banner