Що треба знати про покриття нігтів гель-лаком та як добитися його стійкості

Технології

Поціновувачам якісного манікюру на замітку.

Гарний, акуратний манікюр — це не тільки спосіб утримувати руки в порядку, а й гарантований гарний настрій. З доглянутими нігтями не соромно прогулюватися вулицею, здійснювати покупки і відпочивати в компанії. Але в літній період ваш організм отримує набагато більшу кількість вітамін, а нігті ростуть швидше. Це призводить до необхідності частіше відвідувати майстрів манікюру.

Хімія матеріалу

Далеко не кожен майстер знає, з чим він працює. Багато хто не заглиблюються у вивчення складів, а просто йде на повідку косметичних компаній, обираючи модні відтінки з незрозумілим складом. Як підсумок — це призводить до швидкої втрати привабливості, помутніння блиску, вигорання кольору і невдоволення клієнтів. Кожна дівчина хоче, щоб її нігті були не тільки красивими, а й стійким до різних факторів, таких як:

  • різкі перепади температур;
  • агресивні миючі засоби;
  • фізичні навантаження.

І хоча виробники кажуть, що змішувати засоби від різних фірм не можна, це не так. Не бійтеся експериментувати, головне — звертайте увагу на країну, в якій виготовляється гель-лак, база або покриття.

Де все виготовляється

Цікаво, що практично всі виробники замовляють виробництво і розлив своєї продукції в Китаї. Не вірите? А даремно! Майже у 90% брендів немає свого виробництва. Зверніть увагу на пляшечки, в яких продаються «престижні» і «китайські» покриття — вони ідентичні. Розрізняються лише наклейкою виробника. Багато скептиків заявляють, що китайці їх просто підробляють. Але це не так. Китай — це високорозвинена промислова індустрія з якісним інноваційним обладнанням. Тисячі компаній купують їх акції, вливають свої кошти в їх розвиток, оскільки це в рази дешевше, ніж створювати щось своє. Витрати на упаковку, транспортування і розмитнення окуповуються у процесі продажу. Тобто споживач платить за все, думаючи, що отримує розробку відомого бренду. А в підсумку тримає в руках товар, виготовлений в Китаї, тільки в красивій обгортці.

Заощаджуйте без шкоди якості

На просторах інтернету можна в рази дешевше придбати практично всі необхідні склади для створення ідеального і стійкого гель-лакового покриття. В першу чергу зверніть увагу на базу — вона повинна бути каучуковою. Вибираючи пігмент, не обмежуйтеся однією фірмою, сміливо замовляйте будь-яку. Всі кольори прекрасно тримаються на каучуковій основі. А щоб покриття не здиралося і не втрачало блиск, вибирайте засоби без липкого шару, досить густої консистенції.

ДжерелоПереглядів: 186
banner