Що ви помітили на зображенні з першого погляду? Проєктивний тест, який розповість про ваше ставлення до любові

Територія успіху

Психологи стверджують, що людська підсвідомість приховує значно більше інформації, ніж ви могли б уявити.

Ви коли-небудь хотіли дізнатися своє справжнє ставлення до любовних відносин? Чи готові ви повністю довіритися партнеру або підсвідомо побоюєтеся нового роману? А може бути, ви взагалі вважаєте любов дитячою дурістю, що не заслуговує на увагу? Що ж, саме час це перевірити!

Пропонуємо вам пройти цікавий тест, заснований на тих же принципах, що і знамениті проективні методики (плями Роршаха, психоаналітичний асоціативний тест та ін.).

Психологи стверджують, що людська підсвідомість приховує значно більше інформації, ніж ви могли б уявити.

Уважно подивіться на картинку, зображену вище. Ваша увага насамперед вихопить з неї ту інформацію, яка на даний момент знаходиться у вас в пріоритеті!

Отже, що Вам відразу кинулося в очі на цій картинці? Відповідайте, не замислюючись!

Швидше за все, ви дали одну з трьох відповідей, кожна з яких може розповісти про ваше підсвідоме ставлення до любові.

Танцююча пара

Якщо ви помітили чоловіка і жінку, які злилися в танці, то вас можна привітати! Любов у вашому розумінні — це рівноправне партнерство, що враховує індивідуальні відмінності. Швидше за все, ви або вже перебуваєте в гармонійних відносинах, або точно знаєте, яка людина вам потрібна!

Два дерева

Любов для вас — це подолання перешкод. Причому чим їх більше, тим Вам цікавіше! Швидше за все, вам потрібен деякий час, щоб почати повністю довіряти своєму партнерові. Ось чому ви часто віддаєте перевагу не квапити події!

Обличчя чоловіка з вусами

Фіксація уваги на цій частині картинки може вказувати на те, що в цей момент ви перебуваєте на роздоріжжі або переживаєте психологічну травму, пов’язану з любовними відносинами. Можливо, вам навіть здається, що одному в цьому світі жити простіше, оскільки так менше проблем. Однак психологи запевняють, що це тимчасовий стан!

Пам’ятайте, що, яку б відповідь ви не дали, її трактування — всього лише спроба психологів проникнути в потемки людської підсвідомості.

ДжерелоПереглядів: 193
banner