Що є багатством і чому вдавана розкіш тепер не в моді

Територія успіху

Чому той, хто виставляє напоказ предмети розкоші, виглядає жалюгідно.

Є така пісня, в якій співається щось таке: «Дитинство, дитинство, ти куди біжиш». Так от ми вирішили трошки перефразувати. «Мода, мода, ти куди біжиш». І мова тут не лише про одяг, а взагалі про все. Цінності активно переглядаються. Вже й не знаєш, що є багатством, а що низькопробною показухою. На вершині красується тренд відмови від показної розкоші.

Ми розповімо вам про те, чому весь цей напускний глянець тепер не має ніякого значення. Часи змінюються, і якщо ви досі носите напомаджені локони, то, мабуть, від них все ж пора відмовитися. І ще кілька причин, за якими це варто зробити.

Що є багатством

Приказка «Зустрічають по одягу, проводжають по розуму» насправді дуже влучна. Була до недавнього часу. Зараз складно зрозуміти різницю між багатою людиною і не дуже. Взяти того ж Стіва Джобса, який був кумиром для цілого покоління. Цей чоловік міг дозволити собі багато чого, але незмінно у всіх місцях з’являвся в чорній водолазці, синіх джинсах і зручних кросівках.

А кумир, він за сумісництвом і лідер думок, і модний стиліст. Багато хто хоче його наслідувати, і ось чоловік відкрив нові кордони. Коли в моду увійшов так званий «овердрессінг». Бідні афроамериканці в Гарлемі купували на останні гроші шикарне вбрання, смокінги, капелюхи — і виглядали на мільйон. Ні в кого з них цього мільйона не було і в помині.

В нашій країні нещодавно відбувалося те ж саме. Безліч людей носили малинові піджаки, шкіряні куртки, діставали мобільні телефони, у той час як вдома в них буквально ні на чому було спати. Слава богу, ця епоха минула, і ми перестали копіювати чужі злидні.

Що не є багатством

Сьогодні ми приходимо до того, що тепер не потрібно хвалитися розкішшю, використовувати її як інструмент впливу, оскільки в сучасному суспільстві це більше не має вирішального значення. Ми спостерігаємо тепер іншу тенденцію, а саме зниження кількості одягу і аксесуарів, що купуються.

Люди втомилися купувати все схоже, багато речей, і правда, копіюють один одного. Нескінченний шопінг стомлює, в результаті ти зустрічаєшся з одним і тим же фасоном, який пропонують різні компанії. Виникає цілком закономірне питання — чому одна і та ж сумка в різних бутиках має колосальну різницю в ціні? І навіщо взагалі витрачати на неї час?

Для того, щоб встигати за модою, потрібно постійно тримати руку на пульсі, наймати стиліста і мати досить товстий гаманець. Якщо ви звичайна людина з простими радощами і зрозумілими цілями, то навіщо вам все це? Швидше за все, ви зупинитеся на базовому гардеробі, який просто буде доповнюватися аксесуарами.

Що насправді важливо

Акценти змінилися не лише в одязі. В нашу епоху люди більше схиляються до пошуку нових вражень, інвестують в емоції, освіту, хобі. Для цього зовсім не потрібна ще одна пара взуття або тисячна сукня. У подорож все це взяти з собою не вийде. Важливий комфорт, а не кільця з діамантами.

Крім цього, в тренд увійшла природна краса. Все менше людей користуються агресивними засобами краси, які допомагають їм виділитися. Це не сприймається як щось особливе. Всі ці речі призводять до того, що «плаття» тепер не таке важливо, в театр запросто можна піти і в джинсах.

Поради

Все залежить від особливостей вашої натури. Якщо ви зухвала і епатажна людина, то незалежно від моди станете шукати свій стиль. Якщо ж для вас на першому місці душевний спокій і сімейний затишок, ви будете прагнути віддати весь свій час цим речам. У будь-якому разі тепер вам не потрібно виглядати, як сорока, обвішана блискітками. Ваше багатство — це ви самі і те, як ви живете.

ДжерелоПереглядів: 157
banner