Щоб місто було охайним: у Франківську працюю навіть у свято

Суспільство

Франківські комунальники працюють попри негоду і без вихідних. У святковий день усі роботи спрямували на прибирання, щоб місто було чистим і охайним.


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа


Це і щоденне прибирання, очищення бруківки від трави, вивезення сміття та гілля, прибиранння скверів, дамб, тротуарів, міжбудинкових проїздів та зупинок громадського транспорту.


КП Благоустрій наводити лад на Галицькій та Целевича, у зелених зонах на Набережній та Федьковича. Прибирали відпочинкову зону Бистриці, коло Металобази та зупинки громадського транспорту (Коновальця, Мельника, Сахарова, Незалежності, Січових Стрільців та Мазепи). А також сквери: на вул. Мазепи (Коло АТБ, позаду Медичного коледжу), на вул. Незалежності – Шухевичів, сквер “П’ятниця” що на вул. Мазепи, на вул. Гординського та Короля Данила.


Окрім щоденного прибирання, працівники Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” збирали гілки в зелених зонах. Поливали рослини в теплицях. Готували до є відкриття громадський туалет №1, що на вході до стадіону «Рух». Провели запуск котла, водопостачання та ремонт зливного бачка. Провели інструктаж з охорони праці.

КП Івано-Франківськводоекотехпром виконує невідкладні роботи, а саме ремонт водопроводу на Миру, 138а. На Симоненка,8 виконали герметизацію каналізаційного колодязя.


На Довженка,1 запустили в роботу насосний агрегат на насосній станції. Також замінили дві дощеприймальні решітки на нові на вулицях вул. Мельника,14а та Мазепи,142а. Та почистили такі решітки на вул. Миколайчука, 13.


У КП “Муніципальна дорожня компанія” сьогодні в основному прибирали, усі ремонтні роботи розпочнуть після свят.


Переглядів: 392
banner