фото з мережі інтернет

Щоб поповнити міський бюджет Франківськ виставляє на аукціон приміщення і землю

Суспільство

В Івано-Франківську виставили на аукціон близько 30-ти об’єктів нерухомості, які знаходяться на балансі міської ради – хочуть поповнити міський бюджет у час пандемії.


Про це у щоденному онлайн-зверненні повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

“Ми в пошуках коштів. Коштів, які ми можемо акумулювати, незважаючи на кризу. Тому ми ухвалили рішення: ті нежитлові приміщення, які не використовуються міською громадою, максимально виставляти на аукціон по системі ProZorro”, – розповів Руслан Марцінків.

Хорошою новиною міський голова назвав продаж будівлі на вулиці Гординського. За неї отримали 13 млн 200 тис. грн, з яких 11 млн надійде у міський бюджет, а решту – податки.

До слова, будинок, який викупили з молотка, є пам’яткою архітектури – кам’яницею ХІХ століття, у якій колись були школа для дівчат імені Королеви Софії і вчительський інститут.

Наразі нових власників на аукціоні очікують ще близько 30-ти міських об’єктів нерухомості.

“Паралельно ще близько 20-ти приміщень – вони є комерційно привабливими – ми виставили на аукціон, щоби залучити додаткові кошти у такий непростий час. А також близько десяти земельних ділянок на відкритий аукціон по системі ProZorro виставляємо на продаж”, – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Очільник сказав, що очікує на розуміння громади у тому, що потрібно залучати гроші у “такий нелегкий час”.Переглядів: 185
banner