Шовкова хустка: 6 трендових моделей весни 2020

Територія успіху

Яку модну шовкову хустку придбати на весну 2020.

Хустка на шию — однозначно необхідний і стильний аксесуар на весну 2020. Ви можете обійтися без об’ємних ручних сумок і навіть без хитромудрих брелоків, але без елегантного шовкового доповнення вашого образу — не виживете. І не думайте, що ми драматизуємо ваше фешн-положення навесні 2020. Ми просто хочемо, щоб черговий теплий сезон ви зустріли модно і неймовірно жіночно. Шовкові хустки припускають безліч варіантів використання. Ви можете носити її в якості пов’язки на голову одним з численних способів — як бандану, бабусину хустку, шарф для прикраси кінського хвоста. Крім того, шовковим аксесуаром ви можете навіть прикрасити сумочку. Далі більше: хустка може замінити вам докучливі дзвенячі браслети, а також доповнити образ кардинальним чином — якщо обмотати її на кшталт тоги. Якщо поки ви не вирішили, який саме елегантний аксесуар зможе прикрасити ваш гардероб навесні 2020, ми представляємо ТОП-6 недорогих і гарних варіантів.

Розписна весна

Пурпурний, блакитний, молочний, фуксія — тільки найбільш яскраві та стильні кольори для вашого модного аксесуара на весну 2020. Досить претензійний варіант, який хоч і ненав’язливо нагадує про весну (не дарма дизайнери переплели всі ці хитромудрі лінії в фантазійну квітку), але і виглядає не надто попсово. Таку красу не можна приховувати на сумочці чи на зап’ясті, тому носіть тільки в якості жіночого головного убору.

Актуальний “горох”

Чорно-біла класика, а особливо в поєднанні з горошком, ніколи не вийде з моди. На весну 2020 подібна шовкова хустка стане в нагоді всім любителькам традиційного і строго офіціозу. Втім, і якоїсь грайливості у вашому образі теж знайдеться місце. Плісирована фактура підштовхує до експериментів.

Стильна геометрія

Шовкова хустка в геометричний принт — здавалося б, що може бути звичніше і простіше? Звичайно, подібне забарвлення не дуже оригінальне, але зате може зійти в якості додаткового аксесуару для вашої сумочки. Коричнево-рожева гама відтінків виглядає дуже свіжо і ненав’язливо — те, що потрібно для вашої фешн-весни 2020.

Тай-дай

Якщо свого часу ви не награлися у маленького художника, то навесні 2020 можете продовжити свої творчі шукання. Ось тільки фарбувати нічого самостійно не доведеться — за вас вже все зробили. Традиційна японська техніка замотування і фарбування була популярна у 60-ті роки, але і у 2020 вона теж буде актуальна. Крім того, синій відтінок плісированої хусточки нагадує про те, що ви шануєте фешн-порядки світового устрою.

Хижий акцент

Навесні 2020 анімалізм буде актуальний, але от тільки в розумних дозах. Леопард, зебра, змія — вибирайте той, який найбільше відповідає вашій внутрішній тварині. Якщо ж ви є палкою прихильницею котячих мотивів, то поєднуйте ненав’язливий орнамент з плісировкою. Подібну хустку навесні 2020 ми б рекомендували носити на шиї — вона здатна розбавити нудний ансамбль.

Пастельна робота

Тільки найніжніші дівчата воліють вибрати не яскраву шовкову хустку, а пастельних відтінків — стильну, але неймовірно скромну. Блакитний, рожевий, темно-синій — чи то нагадування про курортний роман, чи то запрошення в незабутню подорож. Подібна шовкова хустка ще і дуже універсальна — вона підійде в якості головного убору, і як доповнення вашого образу навесні 2020.

Сподіваємося, ви вже зрозуміли, що навесні 2020 вам точно не обійтися без шовкової хустки — незамінного аксесуара, яким зможете доповнити буквально будь-яку деталь вашого образу. Серед всіх наявних у нашому розпорядженні варіантів експлуатації шовкового фаворита, нам найбільше сподобався спосіб використовувати хустку в якості головного убору. Бабусин спосіб знову на піку популярності, а ось носити шарф на хвості, як це робили модниці в минулому сезоні, вже трохи неактуально. Якщо поки ви не готові перетворюватися на тургенівську панночку, то можете пов’язати хустинку на зап’ясті — виглядає дуже ніжно, зворушливо і неймовірно стильно.

ДжерелоПереглядів: 299
banner