Шумоізоляція авто своїми руками: як зробити ваше авто тихішим

Технології

Просте рішення за копійки, яке не вимагає поїздки в автосервіс.

Шум вітру і коліс, а також інші дорожні звуки прориваються в салон будь-якого авто після декількох років експлуатації — це лише питання часу.

Але що робити, якщо «саундтрек» траси забиває ефір всередині нового авто? Винаходити велосипед не варто — готове рішення вже є.

Китайці навчилися робити спеціальний ущільнювач, який можна поставити додатково, у допомогу заводському. Він не випирає, не заважає, але значно покращує шумоізоляцію. Автомобіль із таким доопрацюванням значно тихіший, ніж заводська.

А салон ще й краще тримає «градус»: взимку в ньому тепліше, а влітку — прохолодніше.

Стрічка клеїться на двосторонній скотч, тримається щільно й не відходить під впливом температур, легко переносить стук дверима, а коштує недорого.

Встановити її можна самостійно: очистивши і знежиривши поверхню, а потім обережно обклейте двері по колу. Не поспішайте відміряти і різати — краще спочатку наклеїти, а потім — відрізати.

Варіанти: “якщо, що то доклеїмо” тут не працюють. Треба все робити єдиним полотном, намагаючись залишити стик на самому непомітному місці. Наприклад, в районі петель.

Найчастіше, додаткову шумоізоляцію дверей і багажника роблять за допомогою універсальних ущільнювачів для вікон.

Але ця ідея не актуальне з двох причин: по-перше, вартість будівельного ущільнювача досить висока, а китайці пропонують рішення набагато дешевше. По-друге, будівельна «гумка» зношується значно швидше.

Так що винаходити велосипед не варто — користуйтеся готовими рішеннями і насолоджуйтеся поїздкою в автомобілі в тиші.

ДжерелоПереглядів: 201
banner