Скандинавський білий — наймодніший колір волосся у 2020 році

Територія успіху

Ідеально для зими.

Останнім часом знаменитості все частіше освітлюються, причому якщо два роки тому всі приміряли платиновий блонд, в цьому сезоні волосся фактично вибілюють до відтінку снігу. Цей тренд отримав назву «скандинавський білий».

Модний відтінок вже приміряли Леді Гага, Шей Мітчелл, Мішель Вільямс, не змогла пройти повз тренду і Кім Кардашьян — правда, вона зважилася тільки на перуку, а не на фарбування.

Відмінність скандинавського блонду від платини в тому, що він більш холодний, майже крижаний, як сніг. Але й характер у відтінку норовистий: щоб він ліг на волосся, потрібно 5-8 годин роботи.

Стилісти говорять, що цей колір підійде не всім. Він ідеальний для власниць світлої або золотистої шкіри, відтінку волосся від світло-коричневого до світлого блонда. У цьому випадку робота займе менше часу, адже колір доведеться піднімати всього на 2-3 тони.

Колір з нордичним характером виглядає по-різному при різному освітленні: наприклад, на вулиці під сонцем він сяє і виглядає майже білим, у приміщенні тепліше, при світлі софітів — прозорим і ніби крижаним.

Стилісти говорять, що цей колір омолоджує і робить риси обличчя м’якшими. Правда, під таке волосся доведеться підбирати відповідний одяг, але це вже інша розмова.

ДжерелоПереглядів: 426
banner