Скільки часу авто може працювати на холостому ходу без шкоди: відповідь експертів

Технології

Це дійсно шкідливо для авто, чи просто хибні припущення водіїв?

Експерти поділилися з автомобілістами порадами і розповіли, скільки машина може стояти на холостому ходу без шкоди для двигуна.

Відразу слід зауважити, що навколо холостого ходу авто існує безліч міфів і суперечок. Деякі з них відверто помилкові, інші мають частку правди. Наприклад, кожен автомобіліст хоч раз чув про те, що простоювання машини на холостих обертах шкодить двигуну.

Експерти розповіли, як довго може працювати холостий хід, перш ніж це негативно відіб’ється на вузлах авто. Перше і найголовніше, що слід зауважити: в процесі управління автомобілем уникнути холостого ходу не вийде.

Деякі автомобілісти впевнені, що в моменти тривалого простою на холостому, в пробці, наприклад, краще взагалі глушити мотор. Так нібито менше знос і витрата палива. Як виявилося, така думка помилкова! Вся річ у тім, що в процесі запуску двигун отримує більше навантаження і споживає більше палива.

За словами експертів, основною проблемою холостого ходу є прискорена поява відкладень в маслі. Ці відкладення чинять негативний вплив на роботу силового агрегату. Якщо відкладень в маслі буде дуже багато, то можуть з’явитися проблеми з паливним насосом і системою в цілому.

Після кожного простою на холостому ходу (від 15 хвилин) експерти радять доводити мотор до високих оборотів (4-5тис. оборотів) на короткий час.

ДжерелоПереглядів: 340
banner