У Калуші привітали Ірину Заблоцьку здобутою бронзовою нагородою на Кубку України

Суспільство

Сьогодні разом з депутатом Калуської міської ради Віктором Бербецем привітали спортсменку Ірину Заблоцьку з черговою перемогою 


Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на Zhanna Tabanets


Здобутою бронзовою нагородою на Кубку України з вільної боротьби, який проходив протягом 14 – 16 грудня у Білій Церкві. Спортсменка була у складі команди Івано-Франківської області, яка в ці дні здобула найбільшу кількість нагород та виборола Кубок України.


Ірина Заблоцька бронзова призерка чемпіонату світу з вільної боротьби U23, тренується під керівництвом заслуженого тренера України Максима Кравченка. Спортсменку нагороджено грамотою районної державної адміністрації – районної військової адміністрації за високі спортивні досягнення, професіоналізм, популяризацію здорового способу життя, гідне представлення України у світі.


Такою ж грамотою за високий професіоналізм, сумлінну наполегливу працю, особистий внесок у виховання молодого покоління та підготовку спортсменів, які гідно представили Україну на чемпіонаті світу U23 з вільної боротьби нагороджено тренера Максима Кравченка.


Дякую Ірині Заблоцькій та Максиму Кравченку за досягнення, своїми діями ви заохочуєте до занять спортом молодь.


Пишаюся вашими досягненнями та вітаю від усього серця! Впевнена, що попереду ще багато перемог!


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

 Переглядів: 338
banner