Сьогодні третя річниця франківського «Шлюбу за добу»

Суспільство

Рівно три роки тому Івано-Франківськ приєднався до міст, де уряд дозволив одружуватися протягом доби.


Окрім міського ДРАГЦу, послугу «шлюб за добу» надає комунальне підприємство «Центр розвитку міста та рекреації», повідомляють на офіційному сайті Руслана Марцінківа

Церемонії проводять і у міській ратуші. За три роки тут поєднали серця декілька тисяч пар.

Франківцям подобається одружуватися у ратуші – це головна будівля міста, пам’ятка, музей. Вже стало звичаєм серед молодят підніматися на оглядовий майданчик для фотосесії.

«На сьогоднішній день 11 пар запланували скористатись послугою «Шлюб за добу». В середньому за день розписується від 6 пар та більше. Загалом за 3 роки ми організували понад 2 тисячі церемоній. Кожного року ми готуємо нову гарну фотозону, щоб закохані запам’ятали цей день на все своє життя», – коментує директор КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк.

Стапан та Аліна Барчуки одна з тих щасливих пар, які вирішили одружитись в найромантичніший день року. Вони зустрічались протягом року. Розповідають, що минулого тижня навіть не думали про весілля, але наважились на нього, пішли поцікавитись деталями та вирішили ризикнути.

«Сьогодні особливий день, бо це свято усіх закоханих. У всій Україні проходить акція «Кохання поза часом», і всі заклади реєстрації актів цивільного стану працюють з 8 ранку до 12 години ночі. Загалом в Івано-Франківській області буде зареєстровано 70 шлюбів», – розповідає керівник територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Вікторія Васильчук.Переглядів: 195
banner