“Спілка Волонтерів Прикарпаття” забезпечує прикарпатців в період каранатину

Суспільство

Громадська організація “Спілка Волонтерів Прикарпаття” продовжує доставляти пакунки соціально незахищеним та потребуючим верствам населення під час пандемії. 

Зокрема пенсіонерам, малозабезпеченим та людям з інвалідністю. Забезпечують літніх прикарпатців в період каранатину, у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Про це волонтер Анатолій Пилип написав на сторінці організації у Фейсбук.

Окрім продуктів харчування, якими допомагають небайдужі прикарпатці, волонтерам потрібне пальне.

Так, народний депутат України від 85-виборчого округу Едуард Прощук забезпечив ГО “Спілка Волонтерів Прикарпаття” пальним, щоб безперешкодно могли доставляти пакунки потребуючим.

“Для здійснення своєї діяльності окрім продуктів нам ще потрібно пальне, яке завжди в дефіциті, але дякуючи Народному депутату Прощуку Едуарду, який особисто звернувся з пропозицією допомогти, тепер ми будемо мати пальне для того, щоб доставляти допомогу всім кому вона необхідна. Здається ця ситуація, яка склалась в державі у зв’язку з пандемією, чітко проявляє тих людей хто може і робить і тих хто просто статисти”, – написав слова подяки волонтер Анатолій Пилип.Переглядів: 210
banner