Співробітники ювенальної превенції Прикарпаття провели пізнавальний захід для евакуйованих з Маріуполя дітей

Без категорії

Зробити день по-особливому радісним, подарувати позитивні емоції та приділити більше уваги та турботи дітям – переселенцям мали змогу співробітники ювенальної превенції поліції Івано-Франківська. В обласному центрі вони провели просвітній та пізнавальний захід для неповнолітніх.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліція Івано-Франківської області


В центрі Івано-Франківська ювенальні правоохоронці спершу провели урок безпеки для діток, де розповіли дошкільнятам та учням початкових класів про основні правила дорожнього руху. А ще пояснили, як правильно та безпечно переходити дорогу.


Згодом ювенали розповіли про особливості роботи поліції та показали службовий транспорт, в якому дозволи сидіти усім охочим. Дітям продемонстрували звукові та світлові спец сигнали.


Дітвора та їх батьки були приємно вражені зустріччю з правоохоронцями. “Ця малеча приїхала в Івано-Франківськ з Маріуполя. Їх евакуювали на початку війни. Тож такі заходи необхідні, щоби повернути їм відчуття безпеки та безтурботного дитинства”, – розповів інспектор відділу ювенальної превенції Олег Воробчак. Тож такі пізнавальні заходи відбуватимуться і надалі.


Переглядів: 459
banner