61KG FS - Andrii DZHELEP (UKR)

Спортсмен з Прикарпаття Андрій Джелеп здобув першу медаль для України на міжнародному турнірі з боротьби

Суспільство

Спортсмен з Івано-Франківщини Андрій Джелеп здобув “срібло” на міжнародному турнірі з боротьби “Zagreb Open” у Хорватії. Це — перша медаль України на цих змаганнях.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне

Андрій Джелеп — борець вільного стилю та чемпіон Європи з вільної боротьби U23. Народився у селі Тулуків Заболотівської громади.

Виступати на міжнародних змаганнях почав у 2015 році серед юніорів та кадетів. У 2021 році вперше змагався на “дорослому” Євро. У тому ж році увійшов у п’ятірку кращих борців світу за версією Світової федерації боротьби.

Андрій Джелеп тренується під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.

23-річний спортсмен з Прикарпаття успішно здолав Даніеля Попова з Ізраїлю (8:2) та Нураддіна Новрузова з Азербайджану (10:8), поступившись лише у фінальній сутичці дворазовому бронзовому призеру чемпіонату світу Бехбаяр Ерденебатину з Монголії (2:9).

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.