Спортсменка з Івано-Франківщини виборола першу в історії України медаль на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу

Суспільство
Марія Анійчин здобула “бронзу” у дисципліні біґ-ейр на світовій першості, що відбувається в італійському Лівіньйо. 16-річна спортсменка виконала свій коронний стрибок «Misty 7» та здобула дебютну медаль на змаганнях такого рівня.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Голову Івано-Франківської ОВА

Елеонора Павлюк з Прикарпаття виборола нагороди на чемпіонаті світу зі сноубордингу серед юніорів, який приймала Австрія.

Завдяки виступам Елеонори Павлюк українська команда двічі фінішувала у ТОП-5 чемпіонату світу.

Також рубіж кваліфікації пройшли інші представники Івано-Франківської області: Нестор Білоус – 13 і 15 позиції, Михайло Кабалюк – 14 і 16 місця. Вони змагалися в паралельному слаломі й паралельному слаломі-гіганті.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.