Способи прочистити засмічення в раковині зливу ванни

Поради, Технології

Якщо вода в раковині або ванні зливається все гірше і гірше, не доводьте до неприємностей.

Ви ж не хочете, повернувшись одного разу додому, застати незадоволених сусідів, які повідомлять вам, що ви їх залили. Так що робіть профілактику і слідкуйте за сливами. Повірте, це зовсім не важко.

Трос, змійка або йоржик для очищення труб

Купуйте недорогий і дуже корисний інструмент у вигляді пластикової гнучкої нитки з гачками. Якщо у сливах заплуталися волосся або пил, досить занурити пристосування в злив, прокрутивши навколо осі й повільно витягнути. Змійка витягне волосся, і вода почне краще стікати.

Вантуз

Щоб вантуз спрацював ефективніше, заткніть верхній отвір зливу мокрою ганчіркою. Потім наповніть ванну або раковину гарячою водою так, щоб вона покрила нижню частину вантуза. Прокачайте повітря вантузом 5-10 разів. Цього має бути достатньо.

Харчова сода та оцет

Насипте в злив близько ½ склянки соди, а потім вилийте склянку оцту. Як тільки наллє, закривайте отвір пробкою або мокрим рушником, щоб сода, оцет проникли всередину зливних труб. Почекайте деякий час, поки не закінчиться реакція, а потім вилийте в злив окріп.

Щоб уникнути неприємностей в майбутньому:

  • Використовуйте гель для душу, а не туалетне мило. Від нього утворюється більше мильного нальоту, який також осідає і на трубах.
  • Використовуйте соду з оцтом регулярно. Якщо робити це для профілактики, труби будуть завжди в гарному стані. Можна, наприклад, завести корисну звичку і робити це кожен раз, коли ви ушиваєтеся у ванній кімнаті.

ДжерелоПереглядів: 222
banner