Список із 5-ти країн, у яких продаються найдешевші автомобілі

Економіка

Мінімальні ціни.

Відзначається, що особливою популярністю користуються транспортні засоби місцевого автопрому — через мінімальні ціни на них.

Одним із лідерів рейтингу є Індія, де машину власного виробництва можна придбати зовсім недорого. Наприклад, тут дуже поширена модель від індійської автомобілебудівної компанії Tata Motors, яка була представлена на глобальному ринку як “авто за ціною всього 2 500 доларів”.

Жителі Німеччини теж можуть порівняно дешево купити “легковики” вітчизняного виробництва, причому найбільш популярні бюджетні гібридні ультракомпактні ТЗ, які належать до класу “а”.

Японію також включили в топ-5 країн з найбільш недорогими автомобілями місцевого випуску. Примітно, що близько 40% авторинку складають невеликі та економічні кей-кари.

Покупці з Південної Кореї не стикаються з проблемою завищених мит і транспортного податку, тому на готові машини додаткові націнки не поширюються. Ця країна теж опинилася у “п’ятірці” країн із найдешевшими авто.

Нарешті, замикає топ-5 Франція, де ринок вітчизняних машин також добре розвинений. Мита всередині Євросоюзу відсутні, а популярністю користується транспорт, який дозволяє “піклуватися” про збереження екології.

Крім того, порівняно невисокі ціни на місцеві машини зафіксовані в США через високу конкуренцію, в Італії — через мінімальний попит і в Польщі, де автовиробники роблять ставку на недорогі авто.

ДжерелоПереглядів: 238
banner