Стала відома різниця цін на кисень у балонах для прикарпатських лікарень

Суспільство

КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» купила кисень в 40-літрових балонах в івано-франківського ТОВ «Іводент» за 435 грн за балон, відтак тут вартість одного кубометру становить 66,9 грн.


Ще 25 березня той самий «Іводент» продав «Івано-Франківському обласному фтизіопульмонологічному центру» кисень по 362 грн за балон.

Так само за 362 грн підприємство продало кисень «Лисецькій центральній районній лікарні» (Тисменицький район).

Різницю у цінах на кисень Фіртці прокоментував власник фірми Василь Носик.

“Ціна у нас для всіх лікарень однакова 337 гривень, бо знято 7% ПДВ згідно з рішенням Кабміну у зв’язку з пандемією коронавірусу. На момент проведення закупівлі ціна була 362 гривні. У Надвірній ціна складає 435 гривень. В них є проблема з доставкою. У тендерних умовах вказали, що постачальник доставляє товар. Відповідно до розрахунку на середню кількість ми заклали вартість доставки. В процесі перемовин дійшли згоди, що ці 73 гривні ми закладаємо у вартість доставки. Тому Надвірна має таку ціну, бо включена доставка. Інші лікарні транспортують кисень самі”, – прокоментував власник.

ТОВ «Іводент» відносно нещодавно почало продавати медичний кисень, досі підприємство спеціалізувалось на продажі медичного обладнання. Власниками фірми є Василь та Ірина Носики. З початку 2020 року фірма отримала державних замовлень на 3,8 млн грн.Переглядів: 188
banner