Стильно і жіночно: зачіски з шарфом

Територія успіху

Якщо у вас несвіжа голова або просто хочеться поекспериментувати — спробуйте один з цих варіантів з шарфом.

Шарф для голови навряд чи є новою тенденцією, але це хороший спосіб позбавитися від необхідності одягти не елегантну шапку в холодну погоду. Перевага цього конкретного аксесуара для волосся в тому, що він може бути універсальним: за допомогою однієї хустки ви можете отримати безліч різних образів — від дуже простих до хитромудрих. Ми зібрали для вас найцікавіші ідеї використання хустки у волоссі.

Дуже красиво цей стиль виглядає з чубчиком.

Шарф-резинка

Один з найпростіших способів додати шарф у ваш образ — просто зав’язати його навколо хвостика. Це працює практично з будь-яким розміром або формою, якщо ви можете закріпити його на резинці. Якщо ви турбуєтеся про те, що шовкова тканина сковзне з вашого хвоста і загубиться, просмикніть шарф через резинку для волосся, перш ніж пов’язувати його, щоб надати додаткову стійкість.

Пов’язка на голову

Якщо ви використовуєте квадратний шарф, почніть з того, щоб скласти його навпіл по діагоналі, потім почніть згортати шарф, починаючи з широкої сторони і рухаючись до гострих кутів. Якщо ви використовуєте прямокутний шарф, просто почніть складати уздовж довгої сторони. Зв’яжіть вільні кінчики під волоссям і вуаля!

Бандана

Якщо ви не хочете дивитися на свої волосся або просто хочете прикрити третій день, коли вам лінь мити голову, це найпростіший варіант. Просто складіть квадратний шарф навпіл по діагоналі, потім зв’яжіть два протилежних кінця під волоссям і залиште третій кут вільним.

“Бабуся”

Схвалений бабусями і одержимими модою реперами, такий шарф покриває велику частину голови, його неймовірно легко зробити і він залишається на місці, навіть якщо ви бігаєте цілий день. Почніть з того, що складіть квадратний шарф навпіл по діагоналі, потім візьміть два протилежних кінця і зав’яжіть його під підборіддям. От і все. Жарти в сторону. А біжіть годувати своїх онуків!

“Бабуся 2.0”

Це більш елегантний стиль, улюблений голлівудськими актрисами 80-х, коли вони каталися на кабріолеті з чоловіком мрії і незмінно втрачали його (шарф, не чоловіка). Так що так, це відмінний варіант для боротьби з вітром, дощем або вологістю. Потрібно всього на один крок більше, ніж у минулому образі. Замість того, щоб просто зав’язувати кінці шарфа під підборіддям, загорніть їх навколо шиї і через задній кут шарфа, перш ніж закріпити у вузлі.

Шарф у косі

Є кілька способів вбудувати шарф в косу, і найпростіший — зібрати волосся в хвостик, прив’язати один кінець шарфа до резинки, а потім використовувати його в якості однієї третини кіски.

ДжерелоПереглядів: 205
banner