Студенти та викладачі франківського університету наколядували грошей для геріатричного пансіонату

Суспільство
Студенти й викладачі Університету Короля Данила (УКД) виступили з вертепом і змогли зібрати близько 9000 грн.

Зібрані гроші вони передали волонтерам проекту STAY – на ремонт четвертого поверху геріатричного пансіонату, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу вишу.

“Традиція спільного виступу студентів і викладачів народилася три роки тому, коли в однієї з наших студенток виявили онкологічне захворювання, – каже декан факультету архітектури, будівництва та дизайну УКД Михайло Косьмій. – Тоді ми збирали кошти їй на лікування. А протягом наступних років спільно вирішували, куди передати заколядовані під час Різдвяних свят гроші”.

Цього року вирішили допомогти геріатричному пансіонату Івано-Франківська. За словами декана,  студенти уже долучилися до створення проектів щодо ландшафтної архітектури та дизайну приміщень закладу. А ще багато  випускників УКД нині очолюють або займають хороші посади в різних організаціях, які мають стосунок до архітектури.

“Тож ми вирішили відвідати з колядою саме такі організації, – розповідає Михайло Косьмій. – Серед них – філія ДП «Діпромісто», ПП «Архбудекспертиза-ІФ», обласне управління Держархбудінспекції, департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА та міське управління Держархбудконтролю. Ми дякуємо цим організаціям, що підтримали нашу ініціативу і допомогли зібрати кошти на ремонт кімнат у геріатричному пансіонаті”.Переглядів: 164
banner