Стилісти назвали 3 несподіваних зимових тренда-2020

Територія успіху

Досить неочікуваний вибір.

Пора забути, що таке сірість і нудьга.

Стартував перший місяць зими і більшість модниць дістають своє зимове вбрання. Але нікому не хочеться схибити з модним образом. Адже шикарно виглядати можна і взимку — головне знати як. Деякі дівчата сильно помиляються, коли обирають за основу гардеробу пуховики, штани і светри. Стиліст назвав 3 несподіваних зимових тренда-2020, які допоможуть виглядати яскравіше похмурою і морозною зимою.

Насправді дизайнери і законодавці мод намагалися повернути до життя пуховики з допомогою оверсайза, але це не допомогло. Чоловікам така тенденція не до смаку, та й носити на собі «ковдру» незручно.

Тому ця річ поступається місцем дублянкам і шубам зі штучного хутра і вовни, які заполонили ринок. На модних показах зима — 2020 майже немає пуховиків, стилісти обрали дублянки. Все-таки повертається мода 1990-х. Пуховики? Ні не чули! Під ними не видно образ жінки і вона перестає бути витонченою. Кому таке сподобається?

Несподіваним трендом зими стали пишні сукні і сукні у квіточку. Неймовірно, але з колготками і теплим верхом такий образ виглядає свіжим і привертає до себе увагу.

Сукню краще обирати з щільної тканини, щоб не замерзнути. Звідси випливає ще одна тенденція — кольорові колготки та колготки з візерунком. Пора вже відмовитися від нудних бежевих і чорних «капронок» — взимку краще блищати й вражати уяву оточуючих. Так що чим яскравіше — тим краще.

Головне не забувати про здоров’я і одягатися тепло і зі смаком. Здоров’я важливіше привабливого образу, якщо він не передбачає одяг по погоді.

ДжерелоПереглядів: 197
banner