Суд оштрафував чоловіка, який викрав деревину у лісгоспу

Суспільство

Косівський районний суд виніс вирок щодо жителя Верховинщини, який викрав заготовлену деревину у Гринявському лісгоспі.


«26.11.2019 року обвинувачений на території Гринявського лісництва в с. Пробійнівці Верховинського району виявив заготовлену деревну вирішив її викрасти. Переслідуючи вказану мету, таємно шляхом вільного доступу, викрав із відкритої місцевості в лісовому масиві 51 колоду довжиною по 6 м. та 1 колоду довжиною 5 м., породи ялиця, загальною кубомасою 20,78 м.куб., вартістю 30 234, 93 грн», – йдеться у вироку суду.

Під час перевезення деревини обвинуваченого затримали працівники поліції на ділянці автодороги в селі Гриняві Верховинського району, пише Галичина.

В судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним і підтвердив всі обставини, що викладені в обвинувальному акті та матеріалах кримінального провадження. В скоєному щиросердечно розкаявся, просив суворо не карати.

Представниця ДП «Гринявський лісгосп» в судовому засіданні просила суворо не карати обвинуваченого.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 185 КК України та призначити покарання – штраф у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян тобто 1700 (одну тисячу сімсот) грн.

Деревину повернули в Гринявський лісгосп.

Вирок виніс суддя Володимир Гордій.Переглядів: 9