Суд призначив примусове лікування калушанину, який пошкодив майно каплиці

Суспільство
До Калуського міськрайонного суду надійшло клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу зі звичайним наглядом відносно чоловіка, який пошкодив релігійну споруду.

Пише Голос-Інфо.


У селі Войнилівської громади чоловік, прийшов на територію каплички, де безпричинно, за допомогою фізичної сили, пошкодив її, розбив чотири скляні вставки у дверях каплички. Після цього зайшов в середину, де розбив скло та виламав віконну раму. Перебуваючи у середині повалив на підлогу скульптуру Божої Матері, розламав на дві частини розп’яття із піщано-гіпсової суміші та пошкодив ікону із зображенням Божої Матері в дерев’яній рамці та покинув місце події.


Мати підозрюваного пояснила, що її син має проблеми з психічним здоров’ям приблизно три останні роки, після того, як його побили невідомі особи.


Згідно з висновком судово-психіатричного експерта чоловік страждає на психічне захворювання.


Таким чином суд прийшов до висновків про доцільність застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із звичайним наглядом.


Переглядів: 639
banner