Сувенірна містика: що не варто привозити з подорожей

Культура

Особливо слід з настороженістю віднестися до традиційних дрібничок зі східних країн.

Багато мандрівників, намагаючись здивувати друзів і рідних, без розбору хапають талісмани, амулети, іконки та іншу екзотику, щоб піднести все це як оригінальний подарунок. Однак не всі ці сувеніри гідні зайняти місце серед інших заморських предметів. Ще наші предки вірили, що кожна річ може нести в собі як позитивну, так і негативну енергетику, яка може нашкодити не тільки вам, але і вашим близьким.

Особливо слід з настороженістю віднестися до традиційних дрібничок з Індії, Японії, Китаю, країн Азії і Африки, Єгипту і так далі, адже вони не такі вже й безпечні, як здається на перший погляд. І рукодільні екземпляри, отримані вами в якості подарунка, повинні насторожити вас.

Так, наприклад, молода сім’я вирішили знайти який-небудь унікальний закордонний екземпляр, щоб поповнити свою значну колекцію туристичних трофеїв, і на східному базарі придбала зовні нешкідливу копію релігійної реліквії. Через якийсь час після повернення додому, чоловік, молодий здоровий, потрапив до лікарні через проблеми з серцем, а дитина — потрапила під машину і опинилася в реанімації. Бідна жінка мало не збожеволіла, бігаючи між лікарняними палатами і намагаючись з’ясувати, чому всі нещастя трапилися раптом. І лише звернувшись до екстрасенса дама отримала відповідь на своє питання — нещастя обрушилися на сім’ю після того, як в їхньому будинку виявився небезпечний сувенір.

Експерт підказав їй, яким чином краще позбутися штучки, щоб зупинити низку невдач і повернути мир і спокій в сім’ю.

Що ж не варто везти з подорожі в якості сувеніру?

“Дари моря”

Зізнайтеся, ви теж періодично прихоплюєте з пляжів камені і мушлі, щоб потім дивитися на них і згадувати свою прекрасну відпустку? Вважається, що черепашки не можна зберігати вдома, в іншому випадку ви стаєте помічати, що життєва енергія поступово згасає і сили залишають вас. Зате апатія, нудьга і погане самопочуття стануть вашими постійними супутниками.

Якщо ж ви все одно впевнені, що даний предмет прекрасно доповнить ваш інтер’єр, виконаний в морському стилі, то після повернення додому обов’язково опустіть черепашку в солону воду і залиште на пару годин. Це допоможе нейтралізувати дію негативної енергії.

Фігурки, статуетки та старовинні монети

Фігурки агресивних птахів і тварин принесуть у ваш будинок розлади, конфлікти і неприємності. Наприклад, фігурки собак або левів, що сидять на задніх лапах і з розкритою пащею, є своєрідними магнітами з притягнення нечистої сили і неприємностей. А такий нешкідливий талісман феншуй у вигляді слона з опущеним хоботом, призведе до зневіри, туги і апатії. Фігурки у вигляді мініатюрного черепа або кісток теж краще залишити на полиці в магазині. Символам потойбічного світу і готиці точно не місце у вашому будинку, наскільки б привабливо вони не виглядали.

Що стосується старовинних монет, то фахівці з біоенергетики застерігають від подібних покупок. Попри те, що більшість людей упевнені, що саме такі монети допоможуть їм «приманити» щастя і благополуччя, на ділі може виявитися так, що отримавши цей дар, людина просто-напросто може втратити все, що у неї є. Найчастіше такі монети спеціально заговорювали на невдачі і прагнули якомога швидше передати кому-небудь, щоб разом з грошима «віддати» комусь і своє невезіння.

Маски і ляльки з чітко промальованими обличчями

Реалістичне зображення людей (ті ж маски, наприклад) володіють чужою несприятливою енергетикою, яка не обіцяє вам нічого хорошого. Не дарма раніше ляльок робили без облич (без особливих деталей), інакше такі варіанти, на думку наших предків, можна було використовувати під час чаклунства.

Символіка потойбічного світу

Вибираючи собі сувенір в екзотичній країні, відразу ж відмовтеся від статуеток і фігурок з магічними символами. Адже купуючи якогось симпатичного ідола, ви не можете гарантувати, що він не накликає біди на ваш будинок. Так, наприклад, багато африканських ідолів є копією абсолютно конкретної людини, яка вже давно пішла з життя. І місцеві шамани вірять, що душа покійного буде поневірятися по світу до тих пір, поки не знайде притулок в своєму «двійнику». І навіщо вам таке сусідство?

Наприклад, не варто забувати, що ті ж самі єгипетські піраміди, визнані одним з семи чудес світу, є нічим іншим як гробницею для фараонів — місцем поховання. Ви впевнені, що подібна річ принесе вам щастя і удачу? Зображення шакалів, анубіса, язичницьких богів, ритуалів, дивних ієрогліфів теж не повинні стати прикрасою вашого будинку або подарунком для колег і друзів. Постарайтеся не купувати ті речі, сенс яких вам до кінця не зрозумілий.

Мало кому відомо, що глиняні ступи і порожнисті усередині амулети (тса-тса) зроблені з кісток померлих людей. А хто буде при здоровому глузді забирати дивні речі з печер, поховань і інших поховальних споруд. Просто залиште це там, де воно лежить і переключіться краще на стандартний магнітик. І безпечніше, і гроші заощадите.

Ритуальні музичні інструменти

Тибетський гіалінг — духовий інструмент, подібний до гобоя — нерідко пропонується на закордонних ринках, краще обходити стороною і ні в якому разі не купувати в якості оригінального презенту. А все тому, що ці так звані ритуальні інструменти, зроблені з людського матеріалу, несуть в собі потужну негативну енергетику і призначені зовсім не для того, щоб стати своєрідною прикрасою житла.

Іконки та інша релігійна символіка

Будь-яка релігійна атрибутика, будь то хоч репродукція, а не справжня ікона, вимагають шанобливого ставлення. Експерти не рекомендують носити іконки в сумках або кріпити на панель автомобіля. Все ж ці предмети були створені для певних цілей, а не для того, щоб одного дня стати сувеніром для якого-небудь особливо вразливого туриста. Церковні свічки і ладан теж не підходять в якості презенту.

Шкурки (і хвости) певних тварин

Якщо раптом на якомусь східному базарі вам попався великий пухнастий хвіст яка, то десять раз подумайте, чи дійсно ви хочете придбати цей предмет, за допомогою якого легко справлятися з пилом і настирливими мухами. Що стосується шкурок бабаків, ховрахів і білок, то їх теж не варто привозити додому як сувенір. Багато хто вірить, що саме в цих звірів перевтілюються святі відлюдники, тому купуючи щось подібне, ви немов стаєте мимовільним свідком злочину.

Чи можна зменшити дію негативу?

Якщо все ж сталося так, що якась із цих штучок все ж виявилася у вашому домі, то постарайтеся позбутися негативної енергії — занурити в підсолену воду, залишити в морській солі на пару днів, а потім залишити на підвіконні на добу (але розмістити таким чином, щоб на предмет обов’язково потрапляло сонячне світло). Ідоли і статуетки, з чітко промальованими обличчями постарайтеся розмістити таким чином, щоб вони не дивилися «очі в очі» один одному і ні в якому разі не відбивалися в дзеркалі.

Якщо і після цих маніпуляцій з вашого життя не зникли неприємності та негаразди або на вас став накочувати незрозумілий страх, то, на жаль, від предмета вам доведеться позбутися.

Джерело

 Переглядів: 226
banner