Світлана Онищук: Прикарпаття з новими спортивними досягненнями

Суспільство
На спортивних змаганнях з боксу, з фристайлу (акробатика) спортсмени з Прикарпаття займають призові місця: 3 золоті медалі,1 бронзова та 6 місце у супер фіналі.

Ангеліна Брикіна взяла участь у Кубку світу з фристайлу (акробатика), що відбувся в Канаді.
За вдало виконаний стрибок в кваліфікації спортсменка потрапила до фіналу, посівши 7 місце. У фіналі Ангеліна успішно виконала стрибок FF і потрапила до супер фіналу з 3 результатом. У супер фіналі спортсменка посіла 6 місце.

Прикарпатський боксер Василь Ткачук здобув бронзову нагороду у ваговій категорії +92 кг на міжнародному турнірі “Странджа”, що приймала болгарська Софія. За першість там змагались 261 спортсмен із 28 країн світу. Україну представляли 27 боксерів.

Три золоті нагороди привезли наші спортсмени з Кривого Рогу, де відбувся Всеукраїнський турнір з боксу-2024.

На рингу виступили 64 спорсмени зі всієї України. За підсумками змагань у Прикарпаття такі нагороди:
Перше місце – Владислав Кондратюк, Денис Роздольський, Ярослав Михалушко.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

На зображенні може бути: 6 людейНа зображенні може бути: 1 особа, скейтборд, гірськолижний схил та текстНа зображенні може бути: 1 особа та текст «BULGARIAN BOXING FEDERATION EUBC OPEXIG 5TH ΤΗ INTERNATIONAL BOXING TOURNAMENT STRANDJA cTpaHAжa SOFIA 2024»