Світлана Онищук звернутися до голів територіальних громад Прикарпаття щодо святкових інсталяцій з нагоди різдвяно-новорічних свят

Суспільство

Керівниця області зазначила, зараз важливо, щоби наша інфраструктура вціліла, а мешканці Прикарпаття були зі світлом та теплом. На це потрібні також чималі фінансові ресурси. І допомога громад не буде зайвою.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


 

Кожна гривня сьогодні потрібна для наших оборонців, які дають відсіч ворогу на фронті, і у такий спосіб нам дозволяють працювати, нашим дітям ходити до школи, – дають можливість повноцінно жити, – наголосила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. – Докладаємо великих зусиль і для підсилення захисту нашого неба, що вкрай важливо взимку, коли ворог може активізувати атаки з неба”.
“У час війни закликаю раціонально використовувати бюджетні кошти і не закуповувати ялинок , прикрас до них та різноманітної святкової атрибутики. Звичайно, якщо громади придбали все це у попередні роки, або ж за кошти благодійників чи меценатів, то ніхто не забороняє встановлювати та прикрашати різдвяні ялинки і створювати для дітей святковий настрій. А відзначення з пишними декораціями у нас будуть обов’язково – після Перемоги”, – підкреслила Світлана Онищук.


Переглядів: 242
banner